Створення саду

Створення саду, в якому хочеться провести весь свій вільний час – це заняття, гідне будь-якої людини. Це може бути і аристократ з королівської сім’ї, і сучасний жителя міста. Під час втілення своєї мрії на папері, людина переживає масу емоцій, і коли проект готовий, починається його втілення наяву.

Процес створення саду

дизайн саду

Здійснити сою мрію не завжди просто. Одній людині потрібні спокій і тиша. Вони допомагають розслабитися від суєти. Іншому – можливість провести вільний час активно, яскраво і шумно. У будь-якій ситуації на допомогу прийдуть люди, які в своїй справі є фахівцями. Це ландшафтні дизайнери та архітектори, агрономи, робітники з благоустрою.

Роботи зі створення ландшафтного дизайну ділянки під майбутній сад включає в себе кілька етапів:

  • проектні роботи. На цьому періоді робота ландшафтного дизайнера полягає в створенні плану ділянки з урахуванням всіх його особливостей. Після аналізу всіх елементів, розташованих на території майбутнього саду, складається схема розміщення рослин. Тут враховуються затененность ділянки, глибина залягання ґрунтових вод, склад і кислотність грунтів, і ще багато інших показників;
  • роботи з підготовки ділянки до благоустрою території саду. Вони включають в себе вирівнювання, якщо потрібно, поверхні грунту, прокладку доріжок, прокладку системи поливу та інші роботи. Тут без фахівців не обійтися. Ця робота робиться на довгі роки, щоб після висадки рослин не довелося їх пересаджувати. У садовому центрі «Дворик» працюють фахівці своєї справи, які не один рік допомагають людям у втіленні їх мрії;
  • розбивка клумб, висадка дерев та чагарників, створення зеленого газону. Тут важливо знати, як правильно посадити рослини, який їм необхідний грунт, до якої групи тіньовитривалості вони відносяться. На цьому етапі починає працювати агроном. Під його керівництвом робочі виробляють всі необхідні роботи.

Тільки після закінчення всіх етапів роботи можна повноцінно оцінити старання фахівців. Після їх роботи кожен куточок саду буде радувати і дивувати химерним вигином доріжок або улюбленими рослинами.

Переваги запрошення до співпраці фахівців СЦ «Дворик»

Створення власного саду – це як створення власного світу, який відображає характер його мешканців. Наші сучасники шалено втомилися від шуму, кіптяви і пилу. Прагнення до усамітнення, до спілкування з природою, до більш відокремленого життя приваблює багатьох.

Перед тим, як приступити до ландшафтного проектування, слід підійти до вибору фахівців дуже уважно. Тільки досвідчені майстри своєї справи виконають поставлене перед ними завдання з високою якістю.

дизайн участка

Садовий центр «Дворик» вже більше 10 років займається продажем рослин і ландшафтним дизайном. Багато озеленювачі і дизайнери є партнерами центру. Тут завжди допоможуть з вибором рослин. Досвідчені фахівці виїжджають до замовників додому, на місці складають дизайн-план і реалізують його на практиці.

Багато людей, які зупинили свій вибір на СЦ «Дворик» залишилися задоволені такою співпрацею і порекомендували фахівців садового центру своїм знайомим.