Про садовий центр «Дворик»

Садовий центр «Дворик» працює в сфері озеленення з 1998 року. На даний момент він включає в себе 2 торгові майданчики, інтернет-магазин, розплідник і студію ландшафтного дизайну. Територіально знаходиться в місті Кам’янське. Рослини, які сподобалися, доставляє в будь-яке місце України. Розроблені проекти СЛД (студії ландшафтного дизайну) можна побачити в багатьох місцях країни.

Розвиток садового центру «Дворик»

Изображение
Про садовий центр «Дворик»

Садовий центр є членом Союзу виробників садивного матеріалу України. Будь-який бажаючий може вибрати потрібну йому рослина, або замовити потрібну йому послугу в сфері озеленення ділянки. Це можна зробити безпосередньо в магазині центру, а можна віддалено за допомогою інтернет магазину.

В наявності завжди є широкий вибір посадкового матеріалу, засобів догляду за рослинами, садового інструменту, добрив. Досвідчені менеджери раді допомогти у виборі потрібного товару покупцям і гостям підприємства.

У садовому центрі діє бонусна накопичувальна система знижок. При накопиченні певної грошової суми від покупки будь-якого товару, покупці отримують приємні знижки. Також іменинники в своє свято отримують подарунок від підприємства у вигляді особливих умов покупки. Дизайнери так само охоче співпрацюють з «Двориком». Для них існують оптові знижки.

Серед клієнтів нашого підприємства ВАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім.Ф.Е.Дзержинського», КБ «Приватбанк», ВАТ «Дніпровагонмаш», ВАТ «Баглійкокс», ТОВ «Агро-Союз», Дніпродзержинський виконавча рада, Курилівська виконавча рада. Величезна безліч власників присадибних ділянок охоче оновлюють свої ділянки рослинами з садового центру.

Підприємство здійснює також благодійну діяльність. Воно передає рослини Будинку дитини міста Кам’янського, Дитячої міської лікарні №6 та ще деяким підприємствам міста.

Можливість отримання гарантій в СЦ «Дворик»

При купівлі посадкового матеріалу в Садовому центрі «Дворик» покупці гарантовано отримують:

  • якісне обслуговування;
  • лояльні умови для постійних покупців;
  • гарантію якості рослин;
  • професійну консультацію;
  • доступну ціну на будь-який товар.

Люди, які замовили в СЛД «Дворик» послуги ландшафтного дизайну, можуть не турбуватися про якість виконаних робіт та посадкового матеріалу. Система автоматичного поливу буде працювати відмінно, а рослини, підібрані з урахуванням умов їх майбутньої посадки, довгі роки будуть радувати око замовника.

Керівник садового центру Олександр Воронін постійно бере участь в тематичних семінарах, що проводяться в країні і за її межами. На проведених ним навчальних заняттях співробітники отримують нові знання і удосконалюють свій професіоналізм.