Акції та знижки

Садовий центр «Дворик» знаходиться в місті Кам’янське. Він розташувався на двох торгових майданчиках. З недавнього часу у підприємства з’явився власний розплідник. У ньому співробітники центру займаються вирощуванням саджанців власного виробництва. Жителі міста і області добре знають садовий центр, адже розвиток «Дворика» йде дуже активно вже другий десяток років.

Система знижок

Ландшафтні дизайнери і власники присадибних ділянок використовують посадковий матеріал центру. Вони добре вивчили гнучку систему знижок, яка передбачена для покупців. Поговоримо про неї більш детально.

При здійсненні покупки співробітники садового центру пропонують покупцям заповнити невелику анкету. У ній вказується прізвище, ім’я та по батькові, дата народження і телефон гостя центру. Бажано вказати ще адресу електронної пошти. У цьому випадку людина завжди буде в курсі будь-яких змін графіка роботи садового центру, отримає інформацію про нові надходження товару. Так само зможе написати зворотне лист.

Кожен раз, роблячи покупки, продавець вказує в чеку ці дані і передає їх до бухгалтерії підприємства. Так, здійснюючи покупки, поступово покупець накопичує певну суму покупок. Вона дає можливість отримати знижку на подальше придбання рослин, а так само інших товарів.

При накопиченні сумі від 3 до 5 тисяч гривень покупець отримує карту знижок. У ній вказується, що всі наступні покупки рослин він зможе здійснювати зі знижкою в 3%.

Далі, при придбанні товарів людина показує цю карту, до якої прикріплені всі його дані. Накопичивши суму покупок від 5 до 10 тисяч, ця знижка складе 5%.

Після того, як сума покупок на особистому рахунку людини складе від 10 тисяч гривень, встановлюється максимальна знижка. Вона становить 10% на покупку рослин і 5% на будь-який інший товар садового центру.

При складанні анкети продавці просять вказати дату народження людини. В цей день для нього приготований подарунок від садового центру. За 3 дня до цієї дати і 3 дні після неї, тобто протягом тижня, покупець має право на знижку в 15% на покупку рослин. Співробітники садового центру просять взяти з собою паспорт в цей період, щоб підтвердити дату народження покупця.

Садовий центр «Дворик» піклується про те, щоб покупці і гості підприємства залишилися задоволені якістю обслуговування і турботою про них.