Ландшафтний дизайн

Ландшафтний дизайн може перетворити ділянку, перетворити його в острівець затишку і неповторності. Будь-яка людина після трудового дня бажає спокійно відпочити і отримати насолоду від спокою. Кращим рішенням для вирішення цього питання стане облаштування такого куточка на своїй ділянці або на території заміського будинку.

Але, щоб результат перетворення радував і дивував, необхідно дотримуватися кількох принципів. Саме на них спираються ландшафтні дизайнери, складаючи план перебудови ділянки.

Принципи створення ландшафтної композиції

Изображение
Ландшафтний дизайн

Перш, ніж приступити до створення слід врахувати кілька складових будь-якого проекту. Без них не вийде цілісності композиції, яка притягує до себе погляд і викликає позитивні емоції. Ландшафтна композиція повинна в себе включати такі принципи.

  1. Простота. Якщо на ділянці велике нагромадження різних елементів, то це створює враження хаосу, безладу. Це веде людину від почуття єднання з природою. Простота включає в себе не тільки кількість елементів декору і їх розташування, а й кольорову композицію. Строкатість стомлює погляд, краще визначитися з декількома основними кольорами, а вже грунтуючись на них, підбирати рослини і інші елементи декору.
  2. Цілісність. Передбачає наявність декількох однакових елементів, які розташовані в різних місцях ділянки. Бажано, щоб ці елементи були натуральними, природними. Для того, щоб повністю уявити майбутню композицію, ландшафтний дизайн ділянки, потрібно попередньо скласти план, на якому розміщуються ці деталі.
  3. Баланс. Як симетричний, так і асиметричний. Симетричний баланс передбачає розміщення декількох однакових елементів декору, які розміщуються дзеркально щодо певної точки. Асиметричний – допомагає відпочити від чіткості ліній, форм. Але тут дуже важливо дотримати принцип гармонії.
  4. Поєднання рослин. Це один з основоположних принципів роботи дизайнера. При підборі рослин потрібно враховувати місце розташування композиції, її освітленість. Також важливо для розвитку майбутніх рослин склад грунту, в якому вони будуть рости. Адже одним потрібні лужні грунти, а іншим – важлива кислотність грунтового середовища. Однорічники необхідно поєднувати з багаторічниками, низкоролі рослини – з високими. Ці всі пункти враховують ландшафтні дизайнери.
Изображение
Ландшафтний дизайн

Студія ландшафтного дизайну “Дворик”

Можна, звичайно, зайнятися проектуванням самостійно, але в цьому випадку можна неправильно підібрати або розмістити рослини. І на наступний рік доведеться їх заново пересаджувати.

Другий варіант – звернутися до фахівців своєї справи. У студії ландшафтного дизайну «Дворик» працюють саме такі фахівці. Вони вже другий десяток років перетворюють ділянки своїх замовників. Досвідчений агроном допоможе з підбором рослин і навчить за ними доглядати, а ландшафтний дизайнер підбере елементи декору і правильно розмістить їх по відношенню існуючих будівель і доріжок.

Важливу роль в благоустрої ділянки має система поливу, яка налаштовується на автономну роботу. У певний час вона включається і поливає рослини, що допомагає замовникам не турбуватися про полив.

Співробітники студії ландшафтного дизайну допоможуть з вирішення цих важливих питань. Звернувшись до них, знімається безліч проблем, які стосуються облагородження заміської ділянки.