Посадка рослин в контейнера

Контейнерні троянди

При виборі посадкового матеріалу особливу увагу потрібно звернути на якість саджанців і те, яка у нього коренева система. Тільки високоякісний товар може стати запорукою отримання позитивного результату. Сьогодні в Україні купити троянди з доставкою можна в різних варіантах.

  • Саджанці троянд з відкритою кореневою системою. У цьому випадку ніхто не гарантує приживлюваність рослин. При викопуванні та перевезенні не уникнути пошкодження або пересихання кореня рослини. А це означає, що саджанець можна садити тільки навесні або восени, коли немає спеки. І навіть в цьому випадку немає гарантії приживлюваності.

различное состояние корневой системы

  • Є інший спосіб упаковки для транспортування – стрейч плівка або інший пакувальний варіант і вологий торф’яної субстрат. Цей варіант більш прийнятний для пересилання рослини. Але і в цьому випадку при викопуванні, а в подальшому, і при посадці куща троянди коріння отримують травму. А це призводить до того, що рослини отримують стрес, уповільнюють свій розвиток. Йому потрібно витратити сили на відновлення пошкоджених коренів і адаптацію до нових умов. У цьому випадку так ж, як і в першому варіанті, не можна висаджувати рослини в літній період.
  • Придбання посадкового матеріалу в контейнерах. У цьому випадку немає негативних факторів – корінь не пошкоджується, при пересиланні рослина отримує достатню кількість вологи, посадка на постійне можливо в будь-який час – весна, літо, осінь. Якщо рослина дуже сподобалося, не можна ризикувати якістю саджанців. Купувати його потрібно тільки в закритих контейнерах.

Максимальний догляд за рослинами

Крім перерахованих варіантів пересилання троянд слід врахувати і те, як саджанці вирощувалися. У садовому центрі «Дворик» Саджанці різноманітних рослин приділяється максимальний догляд. Вони все вчасно оброблені від хвороб і шкідників.

У різні пори року саджанці повинні отримувати ті добрива, які їм потрібні саме в цей час. Купуючи саджанці троянд в інтернет-магазині «Дворик» покупці отримують рослини в контейнері, з внесеними професійними добривами пролонгованої дії. Наші саджанці оброблені від різних хвороб і шкідників. Саджанці троянд можна висаджувати в будь-який час, не боячись погубити їх.

Купуйте троянди у перевірених і надійних продавців. А садовий центр «Дворик» і є саме таким продавцем.

0