Акція вівторка

У садовому центрі «Дворик» протягом декількох років в літній період часу діє акція – розіграш знижки на покупку рослин, яка буде діяти на певний товар протягом цього дня. Про цей розіграш знають багато покупців центру.

Опис акції
скидка

Перший покупець, який у вівторок здійснює покупку рослин, визначає, яка знижка буде діяти в цей день. Продавці центру, при оформленні покупки, пропонують вибрати квиток, який бере участь в розіграші. На них вказані такі види знижок:

  1. Знижка на листяні рослини – 10%.
  2. Знижка на листяні рослини – 15%.
  3. Знижка на хвойні рослини – 10%.
  4. Знижка на хвойні рослини – 15%.

Той квиток, який витягне покупець, і визначить знижку цього дня. Вона буде діяти на покупку рослин на двох торгових майданчиках садового центру.

Інші акції центру

Крім описаної акції, в садовому центрі діють ще кілька акційних пропозицій:

  • гість центру, який заповнив анкету постійного покупця і, роблячи покупки, поступово накопичив суму в 3000 грн, отримує постійну знижку на рослини в 3%.
  • якщо накопичена сума в 5000 грн – знижка 5%;
  • сума покупок понад 10000 грн передбачає знижку на рослини в 10%. Крім того, на весь товар, який знаходиться в магазині, становлюється знижка в 5% від суми покупки;
  • в день народження покупців центру чекає ще один подарунок – 15% знижка на рослини.

Якщо потрібно привітати людину, але хочеться подарувати саме те, що йому хочеться мати у себе – відмінний вибір – подарунковий сертифікат. Його можна придбати на будь-яку суму, подарувати іменний документ людині і він сам вибере саме те, що йому потрібно.

Співробітники садового центру «Дворик» раді гостям і покупцям центру і постійно готують для них нові приємні сюрпризи.

 

0